پژوهش و فناوری - آرشیو

مدیر مرکز خدمات تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا، از دید و بازدید خودداری نمایید

مدیر مرکز خدمات تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی تاکید کرد: با توجه به افزایش مجدد شیوع کرونا و به منظور پیشگیری از ابتلا به این بیماری در ایام عید غدیر از دید و بازدید خودداری گردد.

ادامه مطلب
مدیر مرکز خدمات تخصصی داخلی جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

به هیچ عنوان دام را در منازل و معابر عمومی ذبح نکنید

مدیر مرکز خدمات تخصصی داخلی جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: با توجه به فرارسیدن عید سعید قربان دام را از جایگاه‌های عرضه دام بهداشتی تحت نظارت سازمان دامپزشکی خریداری کنید.

ادامه مطلب
مدیر مرکز تشخیص کووید ۱۹ جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

در صورت داشتن علائمی همچون تب، سرفه و یا دستگاه گوارشی، نسبت به تست کرونا اقدام گردد

مدیر مرکز تشخیص کووید ۱۹ جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: در صورتی که فردی دارای علائمی همچون تب، سرفه و یا دستگاه گوارشی بود می‌بایستی برای تست کرونا به مراکز درمانی مراجعه نماید.

ادامه مطلب
متخصص بیماری‌های عفونی مرکز خدمات تخصصی داخلی جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

تب کریمه کنگو، سیری سریع و کشنده دارد

متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری مرکز خدمات تخصصی داخلی جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: تب کریمه کنگو بیماری است که علاوه بر تب شدید می‌تواند باعث کبودی یا خونریزی شدید بینی در اثر بروز اختلالات انعقادی شود، این بیماری سیری سریع و کشنده دارد و تشخیص و درمان زود هنگام از مخاطرات بیماری می‌کاهد.

ادامه مطلب

انتصاب عضو هیات علمی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در شورای تخصصی بررسی و تصویب طرح‌ها و پروژه‌های دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی

مدیر گروه پژوهشی زیست فناوری قارچ‌های صنعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، به عنوان عضو شورای تخصصی بررسی و تصویب طرح‌ها و پروژه‌های دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی منصوب شد.

ادامه مطلب