مدیر مرکز خدمات تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا، از دید و بازدید خودداری نمایید

۲۳ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۰ کد : ۴۶۰۷۰ پژوهش و فناوری
مدیر مرکز خدمات تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی تاکید کرد: با توجه به افزایش مجدد شیوع کرونا و به منظور پیشگیری از ابتلا به این بیماری در ایام عید غدیر از دید و بازدید خودداری گردد.
به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا، از دید و بازدید خودداری نمایید

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر راحله میری با بیان این مطلب افزود: عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عدم زدن ماسک در فضاهای بسته و تزریق نکردن دز یادآور از دلایل اصلی افزایش مجدد شیوع کرونا در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه به منظور پیشگیری از ابتلا به این بیماری در ایام عید غدیر از دید و بازدید و همچنین مسافرت خودداری گردد، عنوان کرد: با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا، موارد بستری و بیماران تحت نظر در آی.سی. یوهای بیمارستان ها باید پوشش ماسک را جدی گرفت.

وی عنوان کرد: افراد در صورت داشتن هر یک از علائم تب، کوفتگی بدن، سرگیجه، آبریزش بینی، گلودرد یا علائم گوارشی همچون اسهال و استفراغ و دل درد که می تواند از نشانه های ابتلا به کرونا باشد، از حضور در جمع خودداری نمایند.

مدیر مرکز خدمات تخصصی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در ادامه یادآور شد: باید در اماکن سربسته نسبت به تهویه مناسب و همچنین بازگذاشتن پنجره‌ها اقدام گردد.

دکتر میری خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز بازگشت حجاج به کشور، افراد از دست دادن و روبوسی با حجاج خودداری نمایند و از دید و بازدید با حجاج پرهیز نمایند

text to speech icon

نظر شما :