پژوهش و فناوری - آرشیو

هر گونه محدودیتی در دسترسی به اینترنت فعالیت اقتصادی در حوزه گردشگری را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد

"حقوق داده" عنوان یادداشتی از رضا رضوانی پرکند، عضو گروه پژوهشی مدیریت و برنامه ریزی گردشگری پژوهشکده گردشگری است که در آن از منظر حقوق داده به اهمیت دسترسی به اینترنت پرداخته است؛ متن کامل یادداشت را در ادامه بخوانید:

ادامه مطلب

گردشگر مذهبی و زائر؛ از تفکیک معنایی تا وحدت مصداقی

"گردشگر مذهبی و زائر؛ از تفکیک معنایی تا وحدت مصداقی” عنوان یادداشتی از دکتر آرش قهرمان، عضو گروه پژوهشی جامعه شناسی پژوهشکده گردشگری است که در آن از منظر جامعه شناسی به وجوه افتراق و اشتراک ترمینولوژیک دو مفهوم زیارت و گردشگری پرداخته است.

ادامه مطلب
مدیر مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی رازی جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

راه‌اندازی نوبت دهی اینترنتی مراجعان به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و آسیب شناسی سازمان از سال آینده

مدیر مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی رازی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی مراجعان به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و آسیب شناسی سازمان به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه خود به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و آسیب شناسی سازمان از سال آینده خبر داد.

ادامه مطلب
مدیر مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی شهید مفتح جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

مراجعه‌کنندگان به این مرکز می‌توانند از خدمات نمونه گیری در منزل استفاده نمایند

مدیر مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی شهید مفتح جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: مراجعه‌کنندگان به این مرکز می‌توانند از خدمات نمونه گیری در منزل توسط آزمایشگاه‌های تشخیص طبی این سازمان، استفاده نمایند.

ادامه مطلب
مدیر مرکز تشخیص کووید ۱۹ جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

کاهش ۴۰ درصدی مثبت شدن تست مراجعه کنندگان به مرکز

مدیر مرکز تشخیص کووید ۱۹ جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: در اواسط بهمن ماه سال جاری تست ۸۰ درصد مراجعه کنندگان به این مرکز مثبت بود که این میزان در حال حاضر به ۴۰ درصد کاهش یافته است.

ادامه مطلب
عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی:

گردشگری می‌تواند واقعیت‌های مخدوش‌شده جوامع و کشورها را به ملت‌های دنیا نشان‌دهد

طرح راهبردی عملیاتی توسعه گردشگری استان خراسان رضوی"عنوان یادداشتی است از دکتر معصومه توانگرمدیر، علمی طرح برنامه راهبردی- عملیاتی توسعه گردشگری استان خراسان رضوی است؛ متن کامل این یادداشت را در ادامه می توانید بخوانید:

ادامه مطلب