انتصاب در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۲۳ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۳ کد : ۴۸۷۷۴ آموزشی عمومی
طی احکامی جداگانه از سوی رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، نائب رئیس و اعضای شورای تحول آموزشی این سازمان منصوب شدند.
انتصاب در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا بیدخوری، در طی حکمی، دکتر حسین امینی، معاون آموزشی و کارآفرینی این سازمان را به عنوان نائب رئیس شورای تحول آموزشی این سازمان منصوب نمود.

همچنین رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در طی حکمی جداگانه، اعضای شورای تحول آموزش را منصوب نمود.

بر اساس این گزارش، دکتر محمدرضا هدایتی مقدم، دکتر علی ابراهیمی، دکتر مرتضی کرمی، مهندس ابراهیم کلائی، مهندس علی اخلاقی، مهندس احمد افروغی، دکتر سعید خدوی، دکتر مسعود گلستانی پور، مهندس ملک بهمن شیردل، دکتر رضا جعفرزاده، دکتر سید سعید هاشمی، دکتر مسعود مقدس زاده، مهندس جلال الدین صادقی و دکتر آزاده خادم را به عنوان اعضای شورای تحول آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی منصوب نمود.

در بخشی از این احکام آمده است که اتخاذ راهبرد«جهاددانشگاهی، زیسب بوم نوآوری نخبگان ایران» به منظور نقش آفرینی بیش از پیش این نهاد دانش بنیان انقلابی در گام دوم انقلاب اسلامی، دارای ابعاد مختلفی است که یقینا حوزه آموزش از مبانی اصلی آن قلمداد می‌شود.

این مهم اقتضا دارد طراحی خلاقانه و راهبری هدفمند در خصوص دوره‌های آموزشی این سازمان(کوتاه مدت و بلندمدت) صورت پذیرد. از سویی دیگر، تغییر نیازها و سلائق مخاطبین پس از پاندمی کووید 19 و اهمیت مهارت‌های منتج به اشتغال، ضرورت بازنگری در برنامه آموزشی  جهاددانشگاهی را دو چندان می‌نماید.

شورای تحول آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با هدف پاسخ به این نیاز و با رویکرد تجمیع توانمندی‌های سازمان و بهره‌مندی حداکثری از تجرب موفق بیرونی تشکیل می‌شود.

text to speech icon

نظر شما :