نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس:

اختصاص اعتبار به جهاددانشگاهی، ما را به اهداف خود در حل مشکلات کشور می‌رساند

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۷ کد : ۴۷۴۸۸ عمومی
نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهعی در بعد علمی نهادی تاثیرگذار است، گفت: جهاددانشگاهی در بحث‌های فرهنگی و خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا نقش کم نظیری را ایفا نموده است.
اختصاص اعتبار به جهاددانشگاهی، ما را به اهداف خود در حل مشکلات کشور می‌رساند

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر محسن زنگنه، شب گذشته در نشست با دکتر حمیدرضا بیدخوری، رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، گفت: نقش موثر در مباحث اجتماعی یکی دیگر از نقش‌های ارزشمند جهاددانشگاهی است.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اختصاص اعتبار به جهاددانشگاهی، ما را به اهداف خود در حل مشکلات کشور می‌رساند.

وی با اشاره به اینکه نام جهاددانشگاهی بسیار زیبا است، بیان کرد: ترکیب روحیه جهادی در کنار نگاه دانشگاهی است که جهاددانشگاهی مسیر درستی را در طی 42 سال پیش برده است.

وی با بیان اینکه در بحث نخبگان محدود به اعضای هیات علمی شده‌ایم، بیان کرد: جهاددانشگاهی از این توانایی برخوردار است تا ظرفیتی را ایجاد نماید که از نخبگان به صورت جامع‌تری استفاده نماید.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از جهاددانشگاهی این انتظار را داریم تا مجموعه اقدامات انجام شده در کشور  برای به ایجاد شغل را به طور علمی آسیب شناسی نماید.

text to speech icon

نظر شما :