امام جمعه نیشابور:

مراکز علمی همچون جهاددانشگاهی از پایه‌های اصلی اصلاح جامعه هستند

۱۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۰ کد : ۴۷۳۳۰ تاپ اخبار عمومی
امام جمعه نیشابور با اشاره به اینکه اصلاح جامعه بدون علم نمی‌شود، گفت: یکی از پایه‌های اصلی اصلاح جامعه، دانشگاه‌ها و مراکز علمی همچون جهاددانشگاهی است.
مراکز علمی همچون جهاددانشگاهی از پایه‌های اصلی اصلاح جامعه هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم یعقوبی در افتتاحیه کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی نیشابور گفت: اصلاح همه بخش‌ها همچون مسائل علمی، اقتصادی و معیشتی، بهداشت و سلامت جامعه، اصلاح جامعه را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه نیشابور تاکید کرد: یکی از درمان‌های پر هزینه امور مربوط به دندانپزشکی است و در حال حضار هیچ کسی نیست که نیاز به دندانپزشکی نداشته باشد و معمولا اقشار متوسط و کمتر برخوردار دسترسی به امکانات مجهز برای درمان دندان ندارند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی نیشابور با تعرفه مناسب به اقشار متوسط و کمتر برخوردار خدمات ارائه نماید.

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه نیشابور نیز در این مراسم با اشاره به ویژگی‌های امام حسین(ع) گفت: اولین ویژگی ایشان، صلحشان است. دومین امتیاز امام حسین(ع) شهادت ایشان است که تداوم حیات اسلام مرهون این مسئله است. محبت در دل انسان‌ها نیز سومین امتیاز امام حسین(ع) است.

ابوطالب جوان بیان کرد: چهارمین امتیاز ویژه امام حسین(ع) شفاعت و استجابت دعا در تربت ایشان است. پیامبر اعظم اسلام(ص) می‌فرمایند نام حسین(ع) در دل مومنین حرارت ایجاد می‌کند.

وی یادآور شد: ویژگی دیگر امام حسین(ع) معنا کردن عشق و فداکاری در راه خداست و برپایی مجالس عزاداری بعد از ۱۴۰۰ سال نشان از همین موضوع است.

معاون استاندار خراسان رضوی در پایان از خدمات جهاددانشگاهی به مردم و افتتاح کلینیک دندانپزشکی قدردانی نمود.

text to speech icon

نظر شما :