راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی نیشابور

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۷ کد : ۴۷۱۶۶ پژوهش و فناوری
مدیر مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی نیشابور از راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی در این مجتمع خبر داد.
راه‌اندازی کلینیک دندانپزشکی مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی نیشابور

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، میثم لعل عوض پور با بیان این مطلب افزود: به دنبال تفاهم نامه انجام شده با سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و نماینده خیران شهرستان نیشابور در آذرما سال گذشته بنا شد تا کلینیک دندانپزشکی در مجتمع آموزشی، پزشکی و تحقیقاتی نیشابور در ظرف مدت 8 ماه راه‌اندازی شود.

وی  ادامه داد: کلینیک دندانپزشکی مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی نیشابور می توانست از فروردین ماه سال جاری مورد بهر برداری قرار گیرد اما افزودن مرکز OPG باعث شد تا این کلینیک از اواخر تیرماه سال جاری مورد راه اندازی قرار بگیرد.

مدیر مجتمع پزشکی، آموزشی و تحقیقاتی نیشابور تاکید کرد: فعالیت‌های کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی در نیشابور تحت حمایت و پشتیبانی کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی قرار خواهد گرفت.

لعل عوض پور با اشاره به اینکه در این کلینیک  7 یونیت در دو نوبت صبح و عصر فعال است. خاطرنشان کرد: همچنین این کلینیک دارای بخش‌های ترمیمی، درمان ریشه و اطفال هم می‌باشد.

وی گفت: همچنین مرکز رادیولوژی دهان، فک و صورت این کلینیک از ساعت 7:30 الی 19:30 آماده ارائه خدمات به مردم شهرستان بزرگ نیشابور خواهد بود.


نظر شما :