رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

آمادگی این سازمان برای اجرایی نمودن سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان

۰۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۸ کد : ۴۶۸۸۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از آمادگی این سازمان برای اجرایی نمودن سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان خبر داد.
آمادگی این سازمان برای اجرایی نمودن سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا بیدخوری در نشست شورای راهبردی برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی خراسان رضوی که در محل سالن جلسات پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی برگزار گردید، افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است، این آمادگی را داریم تا با همکاری نهادهای حاکمیتی سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان در سطح روستاها را اجرایی نماییم.

وی به تعاملات بسیار نزدیک سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و جهاددانشگاهی خراسان رضوی در تهیه و تدوین اسناد بالادستی استان اشاره و تصریح کرد: قدرددان اعتماد سازمان مدیریت و برنامه‌‍ریزی استان به جهاددانشگاهی هستیم. نگاه پروژه‌ای به این مهم نداریم و پاسداشت انباشت تجربه و داده‌های استانی را از مسولیت‌های اجتماعی خود می‌دانیم.

رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هم افزایی ایجاد شده بین سازمان‌های جهاددانشگاهی و مدیریت و برنامه‌ریزی استان می‌تواند به عنوان یک الگو در سطح کشور باشد.
 

 

هر فعالیتی که جهاددانشگاهی انجام داده است، یک مُهر استاندارد در کنار آن فعالیت دارد
 

در ادامه این نشست، دکتر رضا جمشیدی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی گفت: جهاددانشگاهی یک برند است و هر فعالیتی که این نهاد انجام داده یک مُهر استاندارد در کنار آن فعالیت دارد.

وی ادامه داد: از جهاددانشگاهی استان می‌خواهیم نسبت به بروز رسانی بانک اطلاعاتی اسناد بالادستی استان اقدام نماید تا بتوانیم نقاط طرح‌ها را مشخص نماییم.

وی تاکید کرد: به اذعان سازمان برنامه و بودجه کشور، تهیه و تدوین سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان که توسط جهاددانشگاهی خراسان رضوی انجام شده، یک کار کاملا با کیفیت است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: امیدواریم در برنامه توسعه هفتم کشور شاهد عملیاتی شدن سند توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی استان باشیم.


نظر شما :