جهاددانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران

جهاد دانشگاهی؛ نهادی گمنام در ارائه خدمات

۲۸ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۴ کد : ۴۶۳۲۴ عمومی
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد گمنام در حال ارائه خدمات است و از این مرکز می‌شود برای ارائه خدمات بهتر در حوزه خدمات و مدیریت شهری بیشتر استفاده کرد.
جهاد دانشگاهی؛ نهادی گمنام در ارائه خدمات

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، موسی‌الرضا حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، ضمن تبریک سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی گفت: خدماتی را که جهاد دانشگاهی ارائه می‌دهد، قطعاً نه من و نه دوستان ما، زیاد از آن مطلع نیستند و جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد گمنام در حال ارائه خدمات است و از این مرکز می‌شود برای ارائه خدمات در حوزه خدمات و مدیریت شهری بیشتر استفاده کرد.

وی افزود: قطعاً مدیریت شهری و جهاد دانشگاهی به عنوان یک مرکز علمی با نخبگان و اساتید و مجموعه‌ای که در اختیار دارند با تعامل می‌توانند خدمات بهتری به زائران و مجاوران و همچنین زیرساخت‌های شهری ارائه دهند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: باید تعاملات را به سمت ارائه خدمات برد و از این مرکز به عنوان یک مرکز علمی پژوهشی استفاده کرد. این مرکز در حوزه آزمایشگاهی واقعاً کار بزرگی را شروع کرده و در حوزه خدمات، درمان و آزمایشگاهی کارهای بی‌نظیری را انجام داده است.

وی افزود: حوزه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس هم با همان نگاه و سیاست‌های که داشته، ارائه خدمات به حاشیه شهر را جزو اولویت‌ها خود قرار داده است و با تفاهم نامه‌ای که با شورای شهرستان مشهد هم به امضا خواهیم رساند و انشاالله پیرو تفاهم‌نامه‌ای که با شهردار محترم مشهد داشته‌اند، بتوان ارائه خدمات را در مراکز حاشیه شهر بیشتر و از ظرفیت جهاد دانشگاهی در حوزه آزمایشگاهی نیز برای این منطقه بیشتر استفاده شود.

حاجی بگلو بیان کرد: از نام جهاد دانشگاهی مشخص است که باید کار جهادی و علمی انجام دهد و قطعاً جهاد دانشگاهی در تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری بیان شده، می‌تواند تأثیرگذار باشد. این مرکز یک مرکز علمی پژوهشی است و باید به سمتی برود که در حوزه فناوری و اطلاعات بتواند بیشتر بتواند شکل دهی کند، چه در حوزه فرهنگ، چه در حوزه صنعت این‌ها را خیلی نزدیک‌تر به هم کند و به سمت خروجی مثبت، یعنی همان شرکت‌های دانش بنیان برود. در حوزه فنی، علمی و هر حوزه‌ای که فکر کنید این مرکز می‌تواند آن را فعال‌تر و پویاتر کند و در تحقق شعار سال، قطعاً موفق خواهد بود.

text to speech icon

نظر شما :