مدیر اجرایی معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی صفر تا صد مالیات با رویکرد آموزش کارشناس مالیات ویژه بازار کار توسط این معاونت

۰۸ تیر ۱۴۰۱ | ۰۸:۲۵ کد : ۴۵۳۹۷ آموزشی
مدیر اجرایی معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی صفر تا صد مالیات با رویکرد آموزش کارشناس مالیات ویژه بازار کار توسط این معاونت خبر داد.
برگزاری دوره آموزشی صفر تا صد مالیات با رویکرد آموزش کارشناس مالیات ویژه بازار کار توسط این معاونت

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر علی ابراهیمی با بیان این مطلب افزود: آشنایی با نحوه پرکردن اظهارنامه‌های پرکابرد مالیاتی بر پایه مباحث عملی و نرم افزار از سرفصل‌های این دوره است.

وی تصریح کرد: آشنایی با مالیات بر ارزش افزوده، آشنایی با معاملات فصلی(خرید و فروش فعلی) و آشنایی با آیین نامه نحوه تحریر دفاتر قانونی از دیگر سرفصل‌های این دوره است.

به گفته وی، تشریح جرایم و مشوق‌های مالیاتی در خصوص ارائه اظهارنامه و عدم ارائه آن در موعد معین، معافیت‌های مالیاتی و تخفیفات، تکالیف جدید اشخاص حقیقی در گروه‌بندی جدید مالیاتی، فرایند دادرسی مالیاتی و مالیات عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی از دیگر سرفصل‌های این دوره است.

 مدیر اجرایی معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با اشاره به اینکه طول این دوره 40 ساعت است، خاطرنشان کرد: در پایان به شرکت کنندگان این دوره گواهینامه رسمی و قابل ترجمه جهاددانشگاهی اعطا خواهد شد.

text to speech icon

نظر شما :