ویژه‌برنامه ولادت امام رضا(ع) در فرهنگسرای جهاد دانشگاهی مشهد

۱۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۴ کد : ۴۴۸۲۶ فرهنگی
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری ویژه برنامه‌ای به مناسبت ولادت امام رضا(ع) تحت عنوان بر آستان جانان برای تقدیر از فعالان فرهنگ رضوی خبر داد.
ویژه‌برنامه ولادت امام رضا(ع) در فرهنگسرای جهاد دانشگاهی مشهد

سعید خدیوی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تبریک ایام دهه کرامت اظهار کرد: همزمان با شب میلاد حضرت علی‌ ابن موسی‌الرضا(ع) ویژه‌برنامه‌ای دانشجویی برای جامعه دانشگاهی در قالب جشن ولادت امام رضا(ع) تحت عنوان بر آستان جانان برگزار می‌شود و از آنجا که در این زمان تعداد بسیاری از زائران امام رضا(ع) از طیف‌های مختلف در مشهد حضور دارند و برنامه‌های متعددی نیز در شهر در حال برگزاری است، تعدادی هنرمند در این برنامه حضور خواهند داشت.  

وی با اشاره به هنرمندانی که در این برنامه حضور خواهند داشت، افزود: عبدالجبار کاکایی، شاعر و ترانه‌سرا، حسین فدایی‌حسین، نویسنده، حسن روح‌الامینی، نقاش، بهروز شعیبی، کارگردان فیلم بدون قرار قبلی و تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون میهمانان این برنامه خواهند بود.  

معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: در این برنامه که به همت جهاد دانشگاهی خراسان رضوی با همکاری بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار می‌شود، از فعالان فرهنگی و هنری عرصه فرهنگ رضوی در شهر مشهد تقدیر خواهد شد و هنرمندان حاضر در برنامه چند دقیقه‌ای در رابطه با هنر و حرم مطهر رضوی سخنانی را بیان خواهند کرد.  

ویژه‌برنامه بر آستان جانان ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه، ۲۰ خرداد ماه، در فرهنگسرای جهاد دانشگاهی خراسان رضوی واقع در سه‌راه ادبیات برگزار خواهد شد.  

text to speech icon

نظر شما :