رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهدخبر داد:

پذیرش دانشجو با رشته‌های جدید در مهر ماه ۱۴۰۱ در علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد

۱۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۶ کد : ۴۴۸۱۹ آموزشی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از پذیرش دانشجو در ۲۰ کد رشته‌ جدید در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز همزمان با آغاز پذیرش دانشجو برای ترم مهر۱۴۰۱ خبرداد.
پذیرش دانشجو با رشته‌های جدید در مهر ماه ۱۴۰۱ در علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، احمد افروغی با اشاره به افزایش تعداد کد رشته‌های جدید در مرکز علمی کاربردی جهادانشگاهی مشهد، اظهار کرد: در گروه تربیت بدنی در مقطع کاردانی رشته‌های مربیگری پایه پرورش اندام، مربیگری پایه فوتبال و مربیگری پایه کشتی به کد رشته‌های آموزشی این مرکز نیز افزوده شده است. همچنین رشته‌های جدید داوری، ورزشی آمادگی جسمانی، مربیگری پرورش اندام، مربیگری فوتبال، مربیگری فوتسال و مربیگری کشتی برای دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی گروه تربیت بدنی ارائه خواهد شد.

رشته‌های جدید گروه فرهنگ و هنر

وی عنوان کرد: در مقطع کاردانی گروه فرهنگ و هنر نیز رشته‌های جدید طراحی گرافیک، طلا و جواهر ساخت زیور آلات با دست، معماری داخلی و هتلداری را خواهیم داشت. در مقطع کارشناسی گروه گرافیک نیز رشته طراحی گرافیک با گرایش تصویرسازی به کدرشته‌های این مرکز اضافه شده است.

گرایش‌های کاربردی گروه کامپیوتر 

افروغی با اشاره به اینکه به گروه کامپیوتر مرکز نیز رشته‌های جدید و کاربردی مهمی افزوده شده است، تصریح کرد: در مقطع کاردانی رشته‌های کسب و کارهای دیجیتالی، پشتیبانی سیستم‌های رایانه‌ای، تولید محتوای دیجیتالی و در مقطع کارشناسی رشته‌های مهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی، مهندسی فناوری مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعات و مهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالی برای علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته‌های زیر مجموعه گروه کامپیوتر ارائه شده است.

بازگشت رشته حسابداری» به کدرشته‌های مرکز

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد با اشاره به سابقه پذیرش دانشجو این مرکز در رشته حسابداری بیان کرد: با توجه به اینکه این رشته از ابتدا در این دانشگاه ارائه می‌شد، موفق شدیم دوباره مجوز اخذ پذیرش دانشجو در رشته حسابداری امور مالی در ۲ مقطع کاردانی و کارشناسی را دریافت کنیم.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد تاکید کرد: پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی بدون کنکور است و براساس سوابق تحصیلی و سهمیه‌ها توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می‌پذیرد. بنابراین گزارش رشته‌های دیگر مقطع کاردانی مرکز مدیریت کسب وکار،  طراحی لباس،  دوخت و تکنولوژی لباس،  هنرهای تجسمی-گرافیک،  امور فرهنگی،  روابط عمومی، گردشگری، شبکه‌های کامپیوتری ، فناوری اطلاعات-اینترنت و شبکه‌های گسترده،  نرم افزار برنامه‌سازی کامپیوتری،  مترجمی زبان انگلیسی(آثار مکتوب و دیداری و شنیداری)،  مربیگری پایه فوتسال،  مربیگری پایه آمادگی جسمانی و حقوق ثبتی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد همچنین رشته‌های مقطع کارشناسی ناپیوسته این مرکز شامل  مدیریت امور فرهنگی(برنامه‌ریزی فرهنگی، ارزیابی فرهنگی)،  روابط عمومی(الکترونیک، رفتار اجتماعی و افکارسنجی)،  مدیریت گردشگری،  طراحی و الگوسازی پوشاک-لباس مجلسی و خانگی،  گرافیک- پوستر و نشانه،  مهندسی فناوری شبکه‌های کامپیوتری،  مهندسی فناوری اطلاعات-برنامه‌نویسی تحت وب،  مهندسی فناوری اطلاعات- فناوری اطلاعات،  مترجمی همزمان زبان انگلیسی،  مدیریت اماکن ورزشی،  مربیگری آمادگی جسمانی و حقوق ثبتی می‌شود.

text to speech icon

نظر شما :