انتصاب در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۰۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۷ کد : ۴۴۱۱۴ عمومی
رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در طی احکام جداگانه‌ای، معاون فرهنگی و رئیس شورای راهبری منابع انسانی این سازمان را منصوب نمود.
انتصاب در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا بیدخوری، رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، در طی حکمی، دکتر سعید خدیوی را به عنوان معاون فرهنگی این سازمان منصوب نمود.

در بخشی از این حکم آمده است که؛

انتظار دارد در راستای چشم انداز تبیین شده در سند گام دوم انقلاب اسلامی و با بهره‌گیری از توان عظیم جهادگران عزیز و دانشگاهیان و دانشجویان گرامی استان، در تعریف و اجرای برنامه‌های عمیق فرهنگی با اولویت مشارکت دانشجویان، گام‌های استوار و موثری بردارید. ماموریت این نهاد دانش بنیان انقلابی در جهاد روایت و تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و تقویت خود باوری در جامعه دانشگاهی یقینا از اهم محورهای فعالیت این سازمان خواهد بود.

همچنین دکتر حمیدرضا بیدخوری، رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، در طی حکمی جداگانه، دکتر هادی بختیاری را به عنوان مشاور و رئیس شورای راهبری منابع انسانی این سازمان منصوب نمود.

در بخشی از این حکم آمده است که؛

مسلما نیروی انسانی به عنوان مهمترین دارایی و بالاترین ارزش نهفته در هر سازمان نیازمند توجه، ارتقا بهره‌وری، تکریم و تعالی معنوی است. امید است با زحمت جنابعالی و همت جمعی معاونین و مدیران محترم سازمان خصوصا حوزه پشتیبانی و در سایه عنایات خداوند متعال، شاهد موفقیت در حفظ فرهنگ جهادی و پاسداشت و ارتقا جهادگران این نهاد انقلابی دانش بنیان باشیم.


نظر شما :