امضای تفاهم نامه بین جهاددانشگاهی خراسان رضوی و مجتمع فولاد خراسان

۰۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۸ کد : ۴۴۰۲۶ عمومی
در حاشیه دفتر «ارتباط صنعت با دانشگاه‌ها و مراکز دانش‌بنیان» مجتمع فولاد خراسان، تفاهم نامه بین جهاددانشگاهی خراسان رضوی و مجتمع فولاد خراسان به امضا رسید.
امضای تفاهم نامه بین جهاددانشگاهی خراسان رضوی و مجتمع فولاد خراسان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، این تفاهم نامه در 2 نسخه، 5 ماده و 14 بند بین دکتر حمیدرضا بیدخوری، رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و دکتر کسری غفوری، مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان به امضا رسید.

بهره‌مندی طرفین از امکانات یکدیگر از قبیل توان فکری، تجربی، پژوهشی، آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه‌ای، ارتباطات بین‌المللی و داده‌های قابل استفاده در پژوهش و تحقیق از اهداف این تفاهم‌نامه است.

برنامه‌ریزی برای توسعه دانش و فناوری در راستای گسترش توان داخلی به منظور رفع مشکلات و معضلات مجتمع فولاد خراسان در زمینه‌های متالورژی، برق، الکترونیک و اتوماسیون، شیمی، مکانیم، بهینه‌سازی مصارف انرژی، محیط زیست و کاهش مصارف آب و برگزاری همایش‌های علمی و کارگاه های مشترک در راستای اولویت‌های مجتمع فولاد با استفاده از امکانات طرفین از دیگر اهداف تفاهم نامه است.

گفتنی است که دفتر «ارتباط صنعت با دانشگاه‌ها و مراکز دانش‌بنیان» در مجتمع فولاد خراسان، روز گذشته اول خردادماه با حضور روسای دانشگاه‌های فردوسی، نیشابور، آزاد نیشابور و نیز پارک علم و‌فناوری خراسان رضوی، جهاد دانشگاهی استان، دانشکده های علوم پزشکی و فنی و حرفه‌ای نیشابور توسط معاون استاندار و فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان از جمله رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گشایش یافت.


نظر شما :