سومین سمپوزیوم بین‌المللی "سلول‏های‌بنیادی و پزشکی‌بازساختی" برگزار می‌گردد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۸ کد : ۴۳۶۷۸ عمومی
سومین سمپوزیوم بین‌المللی "سلول‏های‌بنیادی و پزشکی‌بازساختی: با تمرکز بر وزیکول‏های خارج سلولی" در چارچوب کنسرسیوم MashhadStemCells توسط سازمان جهاد‏دانشگاهی خراسان رضویو با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد، پژوهشگاه رویان، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، و مرکز پزشکی دانشگاه مالزی (UKM) و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‏های سلول‏های بنیادی به صورت هیبرید (مجازی و حضوری) در تاریخ ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
سومین سمپوزیوم بین‌المللی "سلول‏های‌بنیادی و پزشکی‌بازساختی" برگزار می‌گردد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، این رویداد علمی شامل سخنرانی استادان و متخصصان علوم پایه و بالینی از داخل و خارج از کشور در زمینه تحقیقات سلول‏های بنیادی، کارآزمایی بالینی درمان‌های مبتنی بر سلول، ژن درمانی و فرآورده‏های عاری از سلول (اگزوزوم) خواهد بود.

ویژگی ممتاز این نوبت برگزاری کنگره را حضور متخصصین صاحب نام در زمینه تحقیقات اگزوزوم با رویکرد بالینی دانست.

لازم به توضیح است سلسله رویدادهای MashhadStemCells از سال 1390 آغاز شده و تاکنون 4 کنگره ملی و بین المللی، 7 کنفرانس علمی و چندین کارگاه آموزشی و همچنین یک دوره مدرسه تابستانی (با عنوان طراحی کارآزمایی بالینی با محوریت سلول درمانی) در این خصوص برگزار شده است.

ضمنا ثبت نام سمپوزیوم از 11 اردیبهشت‏ ماه 1401 آغاز شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایتmashhadstemcells.com  مراجعه فرمایید.


نظر شما :