مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

ایسپا به مرکزی امین در انعکاس دیدگاه‌های مردم تبدیل شده است

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۶ کد : ۴۳۴۵۴ فرهنگی
مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: ایسپا با تلاش‌های ارزنده در طی۲۱ سال فعالیت به کمک اساتید دانشگاهی ،پژوهشگران زبده و کادر مجرب موفقیت‌های زیادی کسب نموده و در راستای اهداف خود موفق شده است که به عنوان مرکزی معتبر و پیشرو و امین در انعکاس دیدگاه‌های مردم و گروه‌های مختلف اجتماعی شناخته شود.
ایسپا به مرکزی امین  در انعکاس دیدگاه‌های مردم  تبدیل شده است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددنشگاهی خراسان رضوی، راضیه آذرنیا با بیان این مطلب افزود: امروزه اهمیت نظرسنجی در برنامه‌ریزی‌های خرد و کلان بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است  و مرکز افکارسنجی با تاکید بر بکارگیری معیارهای دقیق علمی و فنی، رعایت و حفظ موضع بی طرفی در قبال مسایل و موضوعات مورد بررسی، استفاده از پشتوانه اعتماد مسئولان و مردم به نهاد ارزشی جهاددانشگاهی و استفاده از نیروهای جوان و مستعد دانشگاهی همواره تلاش نموده است که به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، عمومی، خصوصی و مدنی در جهت اتخاذ تصمیمات و سیاست‌گذاری‌های مبتنی بر شواهدکمک نماید.

وی تصریح کرد: ثمره دو دهه فعالیت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در خراسان رضوی ، اجرای بیش از 480 طرح نظرسنجی در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در سطوح مختلف محلی، منطقه‌ای و ملی  و آموزش پرسشگران  می‌باشد.

مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) جهاددانشگاهی خراسان رضوی بیان کرد: پرسشگری به عنوان یکی از ارکان اصلی در نظرسنجی اهمیت زیادی دارد و مرکز افکارسنجی خراسان رضوی  باجذب و آموزش مستمر پرسشگران و  برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی به ارتقای کیفی و کمی عملیات میدانی نظرسنجی اهتمام داشته است.

آذرنیا عنوان کرد: مرکز افکارسنجی خراسان رضوی در سال گذشته با وجود  محدودیت های کرونایی ، 33 طرح نظرسنجی در سطوح ملی و محلی و به شیو‌ های تلفنی و حضوری انجام داده است. در سطح محلی سازمان‌های حمل و نقل و ترافیک، نمایشگاه بین المللی مشهد ، شرکت آب و فاضلاب مشهد، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی  از نتایج نظرسنجی بهره مند شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: مرکز افکارسنجی دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی با در دست داشتن تجارب گوناگون در حوزه نظرسنجی آمادگی دارد  تا با  سازمان‌ها و ادارات استان در زمینه‌های پژوهشی، علمی و نظرسنجی همکاری نماید .

text to speech icon

نظر شما :