درخشش دانشجویان و اساتید علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در مسابقات آمادگی جسمانی مراکز علمی کاربردی خراسان رضوی

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۱ کد : ۴۲۲۸۹ آموزشی
دانشجویان و اساتید علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در مسابقات آمادگی جسمانی مراکز علمی کاربردی واحد خراسان رضوی خوش درخشیدند.
درخشش دانشجویان و اساتید علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در مسابقات آمادگی جسمانی مراکز علمی کاربردی خراسان رضوی

به گزارشروابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مسابقات آمادگی جسمانی مراکز علمی کاربردی خراسان رضوی روز گذشته در دو بخش خانم‌ها و آقایان و در دو زیرگروه دانشجویان و کارکنان مراکز در محل سالن ورزشی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد.

در بخش خانم ها زیر گروه دانشجویان(سنین زیر ۴۰سال) “صبا احمدی”، “فرزانه مشتاقی” و “مهسا جان‌محمدی” از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند. در زیر گروه دانشجویان(سنین بالای ۴۰سال) “مرضیه آموزگار”، “اکرم حاجی‌زاده” از علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد و “فاطمه ربانی شریف” از مرکز علمی کاربردی بهزیستی شکوه مهر رتبه های اول تا سوم را کسب نمودند.

در زیرگروه اساتید و کارکنان نیز “صدیقه فضائلی” و “فاطمه اکبری” از مرکز جهاددانشگاهی مشهد و “الهه بغدادی” از مرکز خبرنگاران رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش آقایان زیرگروه دانشجویان(سنین زیر ۴۰سال) “محمدباقر احمدی” و “مجتبی حسنی” از مرکز جهاددانشگاهی مشهد رتبه های اول و دوم را کسب نمودند و رتبه سوم نیز به صورت مشترک به “محمدحسین گرمابی” از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد و “محمد حسینی” از مرکز تصمیم یار طوس تعلق گرفت. در بخش دانشجویان(سنین بالای ۴۰ سال) رتبه اول و دوم به دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد “حسن خاکساری” و “مجتبی خداوردی” تعلق گرفت.

در زیرگروه اساتید و کارکنان نیز “جواد کاهانی” و “مهدی نعیمی” از مرکز جهاددانشگاهی مشهد موفق به کسب رتبه های اول و دوم شدند.

text to speech icon

نظر شما :