رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد:

تمام کلاس‌های این مرکز در نیمسال دوم سال جاری به صورت مجازی آغاز خواهد شد

۲۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۳ کد : ۴۱۳۹۱ آموزشی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد گفت: با توجه به شیوع سویه‌ جدید بیماری کرونا جهت حفظ سلامت دانشجویان و خانواده‌های ایشان تا زمان اعلام رسمی ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا و ابلاغ دانشگاه جامع علمی کاربردی تمام کلاس‌های نظری و بخش نظری دروس عملی و کارگاهی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت مجازی آغاز خواهد شد.
تمام کلاس‌های این مرکز در نیمسال دوم سال جاری به صورت مجازی آغاز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی ا،ظهارداشت: علاقمند بودیم که دانشجویان ورودی جدید جهت آشنایی بیشتر با فضای دانشگاه حداقل تعداد محدودی از کلاس‌های خود را به صورت حضوری شرکت نمایند اما متاسفانه با توجه به شرایط فعلی این مساله امکانپذیر نبوده و کلاس‌های نظری این دانشجویان نیز به صورت مجازی آغاز خواهد شد.

وی بیان داشت: تلاش ما بر این است که کلاس‌های عملی و کارگاهی دانشجویان را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار کنیم  اما با توجه به اینکه امکان نظارت دانشگاه در زمان برگزاری کلاس‌های عملی و کارگاهی محدود است، تقاضا داریم دانشجویان و مدرسان استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را در زمان حضور در کارگاه‌های تخصصی و سایت‌های کامپیوتر رعایت فرمایند.

رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد با بیان اینکه دانشجویان آمادگی لازم برای حضوری شدن کلاس ها در ادامه ی ترم جاری را داشته باشند، ابراز داشت: در صورت حضوری شدن کلاس‌ها ارائه کارت واکسیناسیون توسط دانشجویان جهت حضور در کلاس الزامی خواهد بود.

وی تاکید کرد: جهت افزایش سطح ایمنی و سلامت دانشجویان توصیه می شود در تزریق کلیه دوزهای واکسیناسیون اهتمام جدی داشته باشند.

افروغی تصریح کرد: به دنبال این هستیم که در صورت عادی شدن شرایط  و با اخذ مجوز از دانشگاه جامع علمی کاربردی، همچنان تعدادی از دروس را به صورت مجازی برگزار نماییم.


نظر شما :