برگزاری دوره جامع دیجیتال مارکتینگ با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۵ کد : ۴۰۸۴۴ آموزشی
ششمین دوره جامع بازاریابی دیجیتالی در مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار می‌گردد.
برگزاری دوره جامع دیجیتال مارکتینگ با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها

به گزارش روابط عمومی سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان نیک، گفت: اهم اهداف برگزاری این دوره، رشد کسب و کارها در فضای دیجیتال، توسعه برندهای سازمانی و شخصی و همچنین پیدا کردن بسترهای جدید اشتغال برای جوانان در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا می باشد.

مدیر در مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی افزود: برخی ازسرفصل‌های این دوره آموزشی، مبانی و استراتژی دیجیتال مارکتینگ، طراحی و اجرای کمپین های تبیلغاتی، بازاریابی محتوایی، بازرایابی دراینستاگرام، بازاریابی در لینکدین، تولید محتوا، آشنایی با سرچ کنسول و ... می‌باشد.

وی تصریح کرد: دانش پذیران در دوره جامع دیجیتال مارکتینگ، از مزایای پشتیبانی علمی-آموزشی 8 ماهه، کارگاه های عملی و منتورهای اختصاصی استفاده می نمایند و در پایان دانش پذیران برتر به بستر شغلی مربوطه معرفی خواهند شد؛ در واقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره، تبدیل به کارشناس بازاریابی دیجیتالی شرکت و یا کسب و کار خود می‌شوند و یا می‌توانند مدیریت بخش های مختلف فضای مجازی شرکت‌ها را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.

مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره تخصصی و اشتغال زا می‌توانند با شماره 09356320063 و05131997715 تماس بگیرند.


نظر شما :