دوره ارزیابی شایستگی مدیران سازمان بهزیستی منطقه شمال شرق کشور به میزبانی جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد

۰۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹ کد : ۳۸۳۸۹ آموزشی
توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی دوره ارزیابی شایستگی مدیران سازمان بهزیستی منطقه شمال شرق کشور درتاریخ های سوم و چهارم آذرماه سال جاری برگزار گردید.
دوره ارزیابی شایستگی مدیران سازمان بهزیستی منطقه شمال شرق کشور به میزبانی جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، محمدنادر کوهستانی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت جایگاه مدیریتی، به‌نظر می‌رسد که سازمان‌ها نگاه ویژه‌تری را به سمت‌های مدیریتی داشته باشند و با وسواس بیشتری به انتخاب و پرورش مدیران آینده خود بپردازند.

مدیر مرکز خدمات تخصصی روانشناسی و مشاوره جهاددانشگاهی خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به توسعه روش شناسی‌های علمی در حوزه منابع انسانی و مطرح شدن نظریه شایستگی در ادبیات تخصصی، امروز جهت‌گیری اصلی سازمان‌های پیشرو، طراحی همه فرآیندهای منابع انسانی بر مبنای شایستگی است، بنابراین امروز ابزارها و روش‌شناسی‌های سنجشی و پرورشی نیز با رویکرد شایستگی‌محور طراحی و پیاده‌سازی می‌کردند.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی با توجه به پیشینه تخصصی و درخشان خود در حوزه‌های پژوهشی و آموزشی و بهره‌گیری از متخصصان مستعد و با تجربه در حوزه‌های روان‌شناسی صنعتی سازمانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک و روان‌سنجی اقدام بخ برگزار این دوره نموده است.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره 30 نفر از کارشناسان ارشد و مدیران سازمان بهزیستی استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان و کرمان شرکت نموده‌اند.


نظر شما :