توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی؛

دوره جامع موشن گرافیک با هدف ایجاد اشتغال در حوزه تولید محتوا برگزار می‌شود

۲۴ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۳ کد : ۳۷۹۶۰ آموزشی
دوره آموزش جامع موشن گرافیک به صورت حضوری و آنلاین در مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار می‌شود.
دوره جامع موشن گرافیک با هدف ایجاد اشتغال در حوزه تولید محتوا برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، از اهم اهداف برگزاری این دوره رشد کسب و کارها دربستر فضای دیجیتال با استفاده از تولید محتوا بصری موثر و پیدا کردن فرصت های جدید اشتغال جوانان در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا است

برخی از مهم ترین سرفصل های این دوره آموزشی آشنایی با سه نرم افزار مهم فتوشاپ، ایلاستریتور و افترافکت به طور تخصصی می باشد.

شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک طراح موشن می‌شوند و می‌توانند به صورت استخدام یا آزاد کار با قبول پروژه های حوزه گرافیک و تولید محتوا، طراحی موشن کسب و کار های مختلف را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.

شرکت در این دوره ی آموزشی نیاز به پیش نیازی ندارد و تنها آشنایی با کامپیوتر و داشتن علاقه به مهارت موشن گرافیک کفایت می کند، همچنین شرکت کنندگان پس از پایان دوره، موفق به کسب گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی می گردند.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره 09355105965 تماس بگیرند یا از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنند.


نظر شما :