دکترشمسیان خبر داد:

راه‌اندازی مرکز غربالگری سرطان در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۱۳ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۲ کد : ۳۷۵۴۱ عمومی
رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از راه‌اندازی مرکز غربالگری سرطان در این سازمان خبر داد.
راه‌اندازی مرکز غربالگری سرطان در جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر سیدعلی اکبر شمسیان، در نشست با دکتر هاجر چنارانی، نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: در صورت حمایت خیرین و نمایندگان مجلس مرکز غربالگری سرطان را نیز در شهرستان نیشابور راه‌اندازی خواهیم نمود.

وی به تفاوت تعرفه‌های مرکز تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی با مراکز خصوصی اشاره و تصریح کرد: با این تفاوت تعرفه، جهاددانشگاهی خراسان رضوی توانسته است خدمات ارزشمندی را  به مردم شهرستان نیشابور به ویژه اقشار کمتر برخوردار ارائه نماید، که در غیر اینصورت این قشر از مردم از این نوع خدمات بهره‌مند نمی‌شدند.

رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی بر توسعه گردشگری سلامت تاکید و عنوان کرد: با توجه به بهبود شرایط کرونا و بازگشایی مراکز آموزشی و تفریحی و ورود زائرین به مشهد ضروری است تا زیرساخت‌های گردشگری به ویژه در حوزه سلامت ساماندهی و ارتقاء یابد.

وی به راه اندازی بخش دندانپزشکی جهاددانشگاهی نیشابور با اعتباری در حدود 5/1 تا 2 میلیارد تومان اشاره و اظهار کرد: جهاددانشگاهی خراسان رضوی این آمادگی را دارد تا این بخش را با مشارکت خیرین نیشابوری راه‌اندازی نماید.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی:

فعالیت‌های شاخص در استان توسط جهاددانشگاهی انجام شود


 

در ادامه، دکتر هاجر چنارانی، نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش‌های تاثیرگذار جهاددانشگاهی خراسان رضوی در استان و به ویژه شهرستان نیشابور، گفت: راه‌اندازی مرکز تشخیص کووید19 در نیشابور یکی از اقدامات ارزشمند این نهاد در این شهرستان بوده است.

وی با اشاره به اینکه خدماتی که جهاددانشگاهی در نیشابور انجام داده، منجر به اطمینان و اعتماد مردم و مسئولین نیشابوری به این نهاد شده است، خواستار افزایش فعالیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه‌های فرهنگی و پزشکی در نیشابور شد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه  تاکید کرد: ضروری است تا تفاهم نامه‌هایی بین جهاددانشگاهی استان و سایر دستگاه‌های اجرایی برای اجرای فعالیت‌های شاخص در استان منعقد گردد.

وی به تدوین برنامه توسعه هفتم کشور اشاره و تاکید کرد: جهاددانشگاهی باید پیش از گذشته با نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارتباط داشته باشد تا نقش  و جایگاه جهاددانشگاهی در برنامه هفتم افزایش یابد.


نظر شما :