معاون پزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

نامگذاری مراکز خدمات تخصصی پزشکی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نام بنیانگذاران این مراکز

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۹ کد : ۳۵۹۷۹ تاپ اخبار پژوهش و فناوری
معاون پزشکی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از نامگذاری مراکز خدمات تخصصی پزشکی این سازمان به نام بنیانگذاران این مراکز خبر داد.
نامگذاری مراکز خدمات تخصصی پزشکی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نام بنیانگذاران این مراکز

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا بیدخوری با بیان این مطلب افزود: در این راستا آزمایشگاه تازه تاسیس تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی شعبه وکیل آباد به نام دکتر عباسعلی امیدی نامگذاری شده است.

وی تصریح کرد: مرکز خدمات تخصصی و تشخیص طبی شهید مفتح جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نام مرحوم دکتر عبدالوهاب درهمی و آزمایشگاه مرکزی جهاددانشگاهی خراسان رضوی نیز به نام مرحوم دکتر سعید کاظمی آشتیانی ( بنیانگذار پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی) نامگذاری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دکتر عباسعلی امیدی بنیانگذار آزمایشگاه تشخیص طبی در جهاددانشگاهی خراسان رضوی بودند، ادامه داد: این بنیانگذاری در واقع پایه ریزی فرهنگ متعالی جهاد که متکی بر سخت کوشی، خیر اندیشی و دانش است اتفاق افتاد و در حال حاضر نیز این فرهنگ در نهاد جهاددانشگاهی تداوم پیدا کرده است.

وی عنوان کرد: دکتر عباسعلی امیدی با مذاکراتی که با رییس وقت دانشگاه مشهدداشتند، با استفاده از تجهیزات مستعمل دانشگاه و با نیروهای جوان جهادگر داوطلب اقدام به راه اندازی آزمایشگاه رازی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در دهه 60 نمود که در حال حاضر روزانه بیش از 1500 بیمار در این آزمایشگاه پذیرش می شوند و مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی و نیروهای متخصص است.


نظر شما :