مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

برگزاری دوره جامع طراحی وبسایت با وردپرس با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها در این مرکز

۱۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۲ کد : ۳۵۶۲۴ آموزشی
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دوره جامع طراحی وبسایت با وردپرس به صورت حضوری و آنلاین در این مرکز خبر داد و گفت: رشد کسب و کارها در بستر اینترنت و پیدا کردن فرصت های جدید اشتغال در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا از اهداف برگزاری این دوره است.
برگزاری دوره جامع طراحی وبسایت با وردپرس  با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها  در این مرکز

به گزارش روابط عمومی سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان‌نیک با بیان این مطلب افزود: مرکز اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت گام مثبتی جهت ایجاد اشتغال و رشد کسب و کارها برداشته است و اکنون قصد داریم با برگزاری دوره جامع آموزش طراحی وبسایت با وردپرس در راستای این هدف گام دیگری برداریم.

وی تصریح کرد: دوره طراحی وبسایت بصورت حضوری و آنلاین از 4 مهرماه 1400 توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

به گفته وی، برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی شامل نحوه شکل دهی فروشگاه آنلاین بر روی سایت، طراحی صفحات اختصاصی، شیوه قرار دادن محتوا بر روی سایت،  بهینه سازی موتور های جست و جو، تحلیل آماری بازدید کنندگان و مدیریت فروش و محصولات و... می باشد. در واقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک طراح صفحات وبسایت شرکت و یا کسب و کار خود می‌شوند و می‌توانند به صورت استخدام یا آزاد کار با قبول پروژه ها، طراحی وبسایت کسب و کار های مختلف را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد: از ویژگی‌های بارز این دوره عدم نیاز به دانش برنامه نویسی واشتغال تضمین شده آنها می‌باشد، همچنین شرکت کنندگان پس از پایان دوره، موفق به کسب گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی می گردند.

 

مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره 09157335147 تماس  بگیرند یا از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنند.

text to speech icon

نظر شما :