رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خراسان رضوی(کاشمر) خبر داد:

پذیرش دانشجو در مقطع ارشد رشته‌های صنایع غذایی در این موسسه

۱۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۲۵ کد : ۳۵۳۸۹ آموزشی
رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خراسان رضوی(کاشمر) گفت: این موسسه برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی در دو گرایش فناوری و زیست فناوری مواد غذایی با مجوز وزارت علوم دانشجو می‌پذیرد.
پذیرش دانشجو در مقطع ارشد رشته‌های صنایع غذایی  در این موسسه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس علیرضا حاتمی با بیان این مطلب افزود: دانشجویان می‌‎توانند در طول تحصیل از مزایای اخذ وام قرض الحسنه  از صندوق رفاه وزارت علوم ( هر ترم 2 میلیون تومان ) استفاده نمایند.

به گفته وی، انجام پایان نامه با استفاده از امکانات پژوهشکده تخصصی علوم و فناوری مواد غذایی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از مزایای تحصیل در این موسسه می باشد .

وی بیان کرد: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی تنهاموسسه غیر انتفاعی است که در استان‌های خراسان  مجری این دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

رییس موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خراسان رضوی(کاشمر)  تصریح کرد:با توجه به اعضای هیات علمی توانمند در گروه آموزشی صنایع غذایی سعی شده تا موضوعات پایان نامه دانشجویان به سمت موضوعات کاربردی و مورد  نیاز صنایع غذایی کشور هدایت شود.

حاتمی عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا  این موسسه با راه‌اندازی سامانه آموزش مجازی یکپارچه تمامی فعالیت‌های آموزشی کلاسی را از طریق این سامانه هدایت و برنامه‌ریزی می‌نماید و دانشجویان از هر مکانی می‌توانند از مزایای این سامانه استفاده نمایند؛ امکان برگزاری کلاس‌های درس با امکانات پیشرفته صوت و تصویر به دو صورت آنلاین ( درون خط ) و آفلاین ( برون خط ) امکان پذیر است .

گفتنی است که موسسه آموزش عالی جهاد‌دانشگاهی خراسان رضوی (کاشمر) یکی از با سابقه ترین موسسات آموزش عالی در استان با 30 سال سابقه در عرصه آموزش عالی می‌باشد.


نظر شما :