مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

برگزاری کارگاه آموزش زبان انگلیسی از طریق انجام بازی‌های آنلاین برای مدرسین زبان انگلیسی

۳۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۹ کد : ۳۴۹۸۶ آموزشی
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری کارگاه آموزش زبان انگلیسی از طریق انجام بازی‌های آنلاین (گیمیفیکیشن) برای مدرسین در این مرکز خبر داد.
برگزاری کارگاه آموزش زبان انگلیسی از طریق انجام بازی‌های آنلاین برای مدرسین زبان انگلیسی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان نیک با بیان این مطلب افزود: توانمند سازی و بروز رسانی اطلاعات مدرسین زبان انگلیسی در خصوص انجام بازی‌های آنلاین در کلاس‌های آموزش مجازی زبان انگلیسی و پر نشاط کردن این فضا برای فراگیران و کمک به یادگیری زبان از طریق انجام این بازی‌ها در دوران کرونا و پساکرونا از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است.

به گفته وی، با ارئه تمرینات عملی و معرفی سایت‌های مختلف برای تمامی گروهای سنی آموزش زبان، مدرسین می‌توانند از آموزشی پربار و مفرح تر برای فراگیران خود سود ببرند. در پایان این ۲۰۰ دقیقه کارگاه تعداد ۱۰۰ فایل آماده شده پاورپونت برای استفاده در کلاس در اختیار مدرسین آموزش زبان قرار خواهد گرفت. و  مدرسین پس از شرکت در کارگاه با نحوه اجرای کامل بازی‌های آنلاین مفید در آموزش زبان آشنا خواهند شد.

مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره تخصصی و نشاط آور می‌توانند با شماره 09155071540 و 31997715 تماس بگیرند.


نظر شما :