نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی:

در صورت دادن امکانات به جهاددانشگاهی، این نهاد می‌تواند نیازهای جامعه را شناسایی کند

/جهاددانشگاهی، نماد عبوراز موانع با باور توان ایرانی(۱)
۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۴ کد : ۳۳۵۹۶ عمومی
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی با نگاه کاربردی در حوزه پژوهش و فناوری در برخی از مقاطع به موفقیت‌های خوبی دست یافته است.
در صورت دادن امکانات به جهاددانشگاهی، این نهاد می‌تواند نیازهای جامعه را شناسایی کند

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، محمد صفایی با بیان این مطلب افزود: جهادانشگاهی خراسان رضوی نسبت به سایر واحدهای این نهاد با توجه به تیمی که در اختیار دارد عملکرد بهتری در پژوهش‌های کاربردی داشته و دارد.

وی بر شناسایی نیازهای جامعه توسط دانشگاه‌ها مبتنی بر سند آمایش تاکید و عنوان کرد: هنوز دانشگاه‌های ما نتوانسته‌اند در حوزه اقتصاد نیاز کشور ارائه‌ای مبتنی بر فلسفه انقلاب اسلامی داشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورت دادن امکانات و میدان دادن به جهاددانشگاهی، قطعا این نهاد می‌تواند نیازهای جامعه را شناسایی و در حل مشکلات آنها کوشش نماید.

وی در خصوص توانمندی نیروهای جهادی در حل مسائل کشور، خاطرنشان کرد: با توجه به امکاناتی که در اختیار جهاددانشگاهی است، نیروهای این نهاد موفقیت های نسبی برای حل مشکلات کشور داشته اند اما قطعا برای حل مشکلات کشور باید یک درهم تنیدگی بین جهاددانشگاهی و جامعه وجود داشته باشد


نظر شما :