مدیر اجرایی معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

برگزاری آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی همزمان در ۱۴ استان کشور توسط این سازمان

۲۲ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۸ کد : ۳۳۳۰۰ آموزشی
مدیر اجرایی معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی همزمان در ۱۴ استان کشور توسط این سازمان خبر داد.
برگزاری آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی همزمان در ۱۴ استان کشور توسط این سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر علی ابراهیمی با بیان این مطلب افزود:  این آزمون در روز جمعه 25 تیرماه سال جاری در 14 استان کشور و 18 حوزه امتحانی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی برای دومین سال متوالی این آزمون را برگزار می‌کند، ادامه داد: این آزمون در استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، قم، فارس، همدان، کرمان، مازندران، یزد، خوزستان، خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی، خوزستان و سمنان با حضور 3077 داوطلب برگزار می شود.

به گفته وی، در آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، 2417 نفر در مقطع کارشناسی، 455 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 205 نفر در مقطع دکتری رقابت خواهند نمود.

 مدیر اجرایی معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی بیان کرد: آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در استان خراسان رضوی در شهرهای مشهد، نیشابور، تربت حیدریه، سبزوار و کاشمر برگزار خواهد شد.

دکتر ابراهیمی خاطرنشان کرد: اجرای تب سنجی از داوطلبان در هنگام ورود به حوزه‌های امتحانی، فاصله 2 متری صندلی دواطلبان و در نظر گرفتن اتاق ایزوله برای داوطلبان مشکوک به کرونا از جمله موارد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این آزمون است.


نظر شما :