مدرسه فلسفه و الهیات معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار می‌کند؛

بخش دوم سلسه درس‌گفتارهای "الهیات شهر"

۰۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۴ کد : ۳۱۲۷۶ فرهنگی
مدرسه فلسفه و الهیات معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی بخش دوم سلسه درس‌گفتارهای "الهیات شهر" را برگزار می‌کند.
بخش دوم سلسه درس‌گفتارهای "الهیات شهر"

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، بخش دوم این درس‌گفتار نیز تحت عنوان «شریعت، معنویت و زندگی شهری» از 30 اردیبهشت‌ماه تا 27 خردادماه سال جاری در روزهای پنجشنبه برگزار خواهد شد.

جلسه اول این درس‌گفتار با حضور آیت‌الله احمد مبلغی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه مذاهب اسلامی و مدرس خارج حوزه علمیه قم، در خصوص «نظریه کلامی شهر»، برگزار شد.

جلسه دوم  این همایش با موضوع «حق به شهر در دو رویکرد سنتی و نواندیشانه» با حضور حجت‌الاسلام علی شفیعی؛ عضو هیئت علمی پژوهشکده اسلام تمدنی، جلسه سوم در خصوص «شهر، فرد و شخص» با سخنرانی حجت‌الاسلام دکتر رحیم نوبهار، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی ،جلسه چهارم نیز با موضوع «مبانی معنایی و معنوی شهر» با حضور دکتر حسن بلخاری، استاد دانشگاه تهران، و جلسه آخر با موضوع «شهر شرعی و شهر معنوی» با حضور حجت‌الاسلام دکتر علی الهی خراسانی عضو هیئت‌علمی پژوهشکده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی برگزار خواهد شد.

 علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره همواره می‌توانند از طریق درگاه پرداخت ویژه دانشجویان و طلاب به آدرس/idpay.ir/mfh-sdjd/shop/۳۷۰۵۶۷، همچنین برای عموم علاقه‌مندان از طریق آدرس /idpay.ir/mfh-sdjd/shop/۳۷۰۵۶۴ که با اعطای گواهی معتبر از دانشگاه فردوسی مشهد همراه است، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

همچنین  علاقه‌مندان می توانند اطلاعات خود را برای شرکت در این دوره به شماره 0933۰۲۶۲۹۹۷۶ ارسال نمایند.


نظر شما :