برگزاری دوره تندخوانی و تقویت حافظه در مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت بزرگسالان جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۹ کد : ۳۰۴۲۷ آموزشی
مدیر مرکز آموزش های‌تخصصی کوتاه مدت بزرگسالان شریعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دوره تندخوانی و تقویت حافظه در این مرکز خبر داد.
برگزاری دوره تندخوانی و تقویت حافظه در مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت بزرگسالان جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس علی اخلاقی با بیان بیان این مطلب افزود: با استفاده از دوره‌های تندخوانی و تقویت حافظه، می‌توان مشکلات مطالعه را برطرف و به راحتی حافظه خود را تقویت کرد.

وی تصریح کرد: تندخوانی در واقع مجموعه کارهای علمی و فنونی است که سرعت مطالعه را به شکلی چشمگیر افزایش می‌دهد و امکان یادگیری صفحات پرشماری را در زمانی کوتاه فراهم می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده  دوره تقویت حافظه و تندخوانی کلی زمان اضافی در اختیارتان خواهد بود تا بتوانید مطالب بیشتری را یاد بگیرید و نتیجه مطلوب‌تری دریافت کنید. مهمترین اتفاقی که بعد از یادگیری این دوره‌ها میافتد، بالا رفتن تمرکز شما است.

وی با بیان اینکه این دوره ویژه مخاطبین 10 تا 80 سال است، گفت: افزایش سه برابری سرعت مطالعه با درک بسیار بالا و افزایش بی نظیر سرعت تست زنی و مرور مطالب از اهداف این دوره است

مهندس اخلاقی با بیان اینکه متقضیان شرکت در این دوره می توانند جهت اطلاعات بیشتر با این دوره با شماره 38430024 تماس حاصل نمایند، تصریح کرد:  متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام عدد 2 را به شماره 09038103832 ارسال نمایید


نظر شما :