معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

آموزش ۳۰ هزار نفر در سال گذشته در شرایط کرونا در مراکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت این سازمان

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۹ کد : ۳۰۳۳۸ آموزشی
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از آموزش ۳۰ هزار نفر در سال گذشته در شرایط کرونا در مراکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت این سازمان خبر داد.
آموزش ۳۰ هزار نفر در سال گذشته در شرایط کرونا در مراکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت این سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حسین امینی با بیان این مطلب افزود: آموزش بیش از 200 نفر از مدرسین با تکنیک و روش های آموزش مجازی در قالب ده ها کارگاه ازدیگر اقدامات معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در سال گذشته بوده است.

به گفته معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در سال گذشته در دوره های مهارتی از آموزش ترکیبی حضوری و مجازی نیز استفاده شد.

دکتر امینی ادامه داد: یادگیری ماشین به زبان برنامه نویسی پایتون، تربیت مدیران حرفه ای صفحات اینستاگرام، آشنایی با بازاریابی و فروش بیمه های عمر، آشنایی مقدماتی با مهارت های کوچینگ برای مدیران و دیجیتال مارکتینگ از جمله دوره های جدید این معاونت در سال گذشته بود که تدوین شده است.

وی به برگزاری 56 عنوان دوره برای 3000 نفر از کارکنان شهرداری مشهد به صورت مجازی در سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: براساس گزارش منتشر شده از شهرداری از مجریان برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان، جهاددانشگاهی خراسان رضوی بالاترین رتبه را در بین مجریان این دوره ها از آن خود کرده است.

 وی گفت: برگزاری آزمون های استخدامی سه گانه تامین اجتماعی، برگزاری و مدیریت آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلام رضوی در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری به صورت کشورسی و برگزاری و مدیریت آزمون استخدام کسب و کار رضوی به صورت استانی از دیگر اقدامات معاونت آموزشی این سازمان در سال گذشته بوده است.


نظر شما :