توزیع بسته های کمک معیشتی بین نیازمندان توسط جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۰۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۰:۰۴ کد : ۲۹۳۱۹ فرهنگی
از زمان بروز بیماری کرونا، سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی سعی کرد با شناسایی نیازهای کشور و استان و با توجه به ظرفیت‌های خوبی که این نهاد داشت نقش جهادی خویش را در کمک به دولت و نظام در مبارزه با ابعاد مختلف این بیماری ایفا نماید.
توزیع  بسته های کمک معیشتی بین نیازمندان توسط جهاددانشگاهی خراسان رضوی

در همین راستا، این سازمان، اقدامات مختلفی در حوزه‌ها، پژوهش‌ها و خدمات تخصصی پزشکی از جمله راه‌اندازی آزمایشگاه کویید ۱۹ و همچنین ارتقای آگاهی‌های عمومی با استفاده از ظرفیت‌های دو رسانه ایسنا و ایکنا انجام داد.

 اما با فراگیری این بیماری و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها و افزایش بیکاری، باعث شد تا ضرورت کمک به اقشار نیازمند و آسیب دیده بیشتر شود  که به همین منظور سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی برنامه‌ای که همه ساله در ماه مبارک رمضان تحت عنوان "نان و پنیر و همدلی" هدف کمک به اقشار محروم انجام می‌داد، در سال جاری نیز تلاش کرد این امر را با قوت و میزان بیشتری برای کمک به نیازمندان انجام دهد.

دانشجویان سازمان دانشجویان، خبرنگاران ایسنا و ایکنا و همکاران جهاددانشگاهی خراسان رضوی و خیرین در این امر خداپسندانه نقش آفرینی نمودند و این اقدام در راستای مواسات و کمک مومنانه صورت پذیرفت که نقش دانشجویان و همکاری آنها در این موضوع بسیار پر رنگ بود.


نظر شما :