برگزاری اولین بوت کمپ تخصصی برنامه نویسی با همکاری معاونت آموزشی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۷ کد : ۲۸۰۰۹ آموزشی
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت بزرگسالان شریعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری اولین بوت کمپ تخصصی برنامه نویسی با همکاری معاونت آموزشی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی و شرکت فناوری اطلاعات فراوین خبر داد.
برگزاری اولین بوت کمپ تخصصی برنامه نویسی با همکاری معاونت آموزشی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس علی اخلاقی با بیان این مطلب افزود: شما چه یک دانشجو باشید و چه یک فارغ التحصیل دانشگاهی، برای ورود به بازار کار حرفه‌ای، نیاز به آموزش‌ها و مهارت‌های کاربردی و ویژه‌ای دارید، که صنعت به آنها نیاز دارد. حتی ممکن است به یک جایگاه شغلی علاقه‌مند باشید، اما برای شکوفایی و موفقیت در آن شغل، لازم است در یک فرایند صحیح قرار بگیرید. از سوی دیگر، شرکت‌ها و سازمان‌ها به افرادی نیاز دارند که مهارت‌های کافی برای اجرای پروژه‌های بزرگ را با کیفیت مطلوب داشته باشند، بوت کمپ به دنبال حل همین مسئله است. یعنی هم چالش و کمبود منابع انسانی صنعت را رصد می‌کند و هم به دنبال کشف استعدادها و پرورش افرادی که بتوانند آن نیاز به نیروی کار حرفه ای را پوشش بدهند.

وی آموزش‌های نظری و کارگاه مهارت آموزی، زیر نظر برنامه نویسان ارشد شرکت های مطرح در حوزه برنامه نویسی را از ویژگی های این کارگاه برشمرد و تصریح کرد: فضای آموزشی و امکانات کارگاهی استاندارد و  بورسیه شغلی برای کارورزان برگزیده از دیگر مزایای این دوره است.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان برای شرکت در این دوره می بایستی به سایت https://bootcamp.farawin.com/frontend-enroll مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت شرکت در این دوره می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۱۹۹۷۲۹۱ تماس حاصل نمایند.


نظر شما :