نهمین دوره مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی رتبه‌های برتر خود را شناخت

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۵ کد : ۲۷۹۹۷ فرهنگی
مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت:مرحله استانی نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی که به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد با معرفی تیم‌های برگزیده به کار خود پایان داد.
نهمین دوره مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی رتبه‌های برتر خود را شناخت

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، مهدی نعیمیان با بیان این مطلب افزود: این دوره از مسابقات در روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه سال جاری با حضور هشت تیم برگزار شد.

وی تصریح کرد: در جریان برگزاری این مسابقات نیز در مجموع هشت مسابقه شامل چهار مسابقه در مرحله مقدماتی، دو مسابقه در مرحله نیمه نهایی و دو مسابقه رده‌بندی و فینال برگزار شد که در نتیجه این دیدارها، تیم‌های «حقوقی»، «متا پارادایم» و فرهنگ به رتبه‌های اول تا سوم دست پیدا کردند.

وی عنوان کرد: بر اساس فراخوان این دوره از مسابقات بایستی تیم اول لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان، تیم دوم لوح تقدیر و مبلغ ۹۰۰ هزار تومان و تیم سوم لوح تقدیر و مبلغ ۷۰۰ هزار تومان جایزه نقدی را دریافت می‌کردند که در جریان برگزاری مسابقه فینال و حضور مدیران ارشد جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، مبلغ این هدایا به دو برابر افزایش پیدا کرد.

به گفته مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، تیم برتر این مسابقات علاوه بر دریافت جوایز مذکور به مرحله کشوری این مسابقات نیز راه پیدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات در مجموع با حضور ۳۲ دانشجو به عنوان شرکت‌کننده و ۱۰ عضو هیأت علمی دانشگاه‌های مشهد به عنوان داور در مجتمع دکتر شریعتی جهاد دانشگاهی مشهد برگزار شد.

 


نظر شما :