مدیر مرکز تجاری سازی، فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

شبکه توانمندسازی کسب و کارهای خرد و خانگی در حاشیه شهر مشهد راه‌اندازی می‌شود

۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۷ کد : ۲۶۹۶۴ تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیر مرکز تجاری سازی، فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: با همکاری این مرکز و سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد، شبکه توانمندسازی کسب و کارهای خرد و خانگی در محلات هدف بازافرینی شهر مشهد راه‌اندازی شده است.
شبکه توانمندسازی کسب و کارهای خرد و خانگی در حاشیه شهر مشهد راه‌اندازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر جواد سخدری با بیان این مطلب افزود: در راستای طرح راه‌اندازی  شبکه توانمندسازی کسب و کارهای خرد و خانگی در محلات هدف بازٱفرینی، 1500 شغل ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح در سه فاز اجرا می‌گردد، ادامه داد: متقاضیان می‌بایستی ابتدا به دفاتر توسعه محلی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد که در حاشیه شهر ایجاد شده است مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

وی عنوان کرد:  آموزش و ارائه خدمات مشاوره رایگان، توانمندسازی، مشاوره و هدایت متقاضیان، بازارشناسی، کارآفرینی و تیم شناسی و شبکه سازی، برنامه ریزی جهت رفع مشکلات فروش محصولات خانگی و بازاریابی برای آنها، فراهم ساختن امکاناتی همچون معرفی محصولات در فروشگاه های مجازی استانی و ملی، حضور صاحبان مشاغل خانگی در نمایشگاه های جهاددانشگاهی به صورت رایگان و بازارچه ها با شرایط ویژه و کدگذاری و تهیه شناسنامه و بارکد برای محصولات خانگی از جمله مزایای این طرح است.

مدیر مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی  خاطرنشان کرد: متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت طرح به نشانی http://mdhb.ir/ مراجعه و یا با شماره دبیرخانه طرح مستقر در جهاددانشگاهی خراسان رضوی به شماره 05131997542 تماس گیرند.

text to speech icon

نظر شما :