پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه‌های انتشارات جهاددانشگاهی خراسان رضوی در فصل پاییز

۰۹ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۴ کد : ۲۶۳۸۰ فرهنگی
مدیر اجرایی انتشارات سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: کتاب‌های " همزیستی مقدمه‌ای بر هبستگی‌های زیستی"، "ضایعات برخی محصولات کشاورزی ایران"، "آناتومی به زبان ساده" و " "مبانی تئوری موسیقی و سرایش" پرفروش‌ترین کتاب‌های فروشگاه‌های انتشارات جهاددانشگاهی خراسان رضوی در فصل پاییز شدند.
پرفروش‌ترین کتاب‌های  فروشگاه‌های انتشارات جهاددانشگاهی خراسان رضوی در فصل پاییز

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، امیررضا افخمی زاده با بیان این مطلب افزود: کتاب " همزیستی مقدمه ای بر هبستگی های زیستی" از پاراکر سوریندر و مترجمی مهرو حاجی منیری است که توسط انتشارت جهاددانشگاهی خراسان رضوی در سال ۹۲ به چاپ رسیده است.

وی تصریح کرد: در این کتاب به بررسی جزئیات مجموعه‌‌های همزیستی که در میان سلسله‌های متفاوت جهان زنده بیان می‌شوند، پرداخته‌شده است.

وی بیان کرد: کتاب "ضایعات برخی محصولات کشاورزی ایران"، نیز از  تاج‌الدین بهجت است که در سال جاری توسط انتشارات جهاددانشگاهی خراسان رضوی به چاپ رسید.

وی ادامه داد: این کتاب که عمدتاً از فعالیت‌‌های پژوهشی ۱۸ پژوهشگر رشته صنایع غذایی و مسائل پس‌ از برداشت محصولات کشاورزی مؤسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی استخراج شده است، به اهمیت موضوع‌‌ ضایعات و زائدات محصولات کشاورزی می‌‌پردازد.

مدیر اجرایی انتشارات سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد: کتاب "آناتومی به زبان ساده" توسط محمدرضا نیک روش به رشته تحریر درآمده  که در سال ۹۸ به چاپ رسیده است.

افخمی زاده بیان کرد: این کتاب بر اساس نیاز دانشجویان رشته‌هایی است که با علم آناتومی سروکار دارند و می خواهند به عنوان پایه، آناتومی انسانی را بشناسند، مفید است.

به گفته وی، کتاب "مبانی تئوری موسیقی و سرایش" از محسن خجسته حسینی  نیز در سال ۹۶ ، با هدف آموزش مبانی تئوری موسیقی و سرایش جهت هنرجویان نوآموز موسیقی تدوین گردیده است.


نظر شما :