مدیر مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد:

همکاری پیشرانان طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوارو الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در خراسان رضوی

۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۲ کد : ۲۳۹۵۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیر مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از اعلام همکاری پیشرانان طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی(پایلوت) در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در این استان خبر داد.
همکاری پیشرانان طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوارو الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر جواد سخدری با بیان این مطلب افزود: در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان خراسان رضوی، پیشرانان طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی(پایلوت) استان نیز در این طرح ملی، همکاری خواهند نمود.

وی تصریح کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در کشور با هدف تحقق شعار سال و کمک و رونق اقتصاد خانوار بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی، اجرا می‌‌شود.

به گفته وی، این طرح در سه مرحله شناسایی مزیت­ها و فرصت­های مشاغل خانگی، آموزش و توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است و سهمیه استان  خراسان رضوی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  1000 نفر است.

مدیر مرکز تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان خراسان رضوی تعداد 100 تا 130 نفر پیشران همکاری می‌کنند.

 


نظر شما :