تشریح نحوه برگزاری کلاس‌های دانشجویان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۳ کد : ۱۶۹۹۷ آموزشی
رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد نحوه برگزاری کلاس‌های دانشجویان این مرکز در شرایط کنونی را تشریح کرد.
تشریح نحوه برگزاری کلاس‌های دانشجویان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی در این خصوص عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، از اسفند سال گذشته جلسه توجیهی دانشجویان ورودی بهمن 98 و بخشی از کلاس‌های دروس عمومی و مهارت مشترک این مرکز به صورت مجازی برگزار گردید.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به تداوم تعطیلی دانشگاه‌ها، کلیه کلاس‌های نیمسال دوم 99-98 را که قابلیت اجرا به صورت نظری دارند به صورت مجازی برگزار خواهیم کرد، ادامه داد: از اساتید مرکز خواسته‌ایم تا حضور و غیاب دانشجویان در این کلاس‌ها را به صورت جدی داشته باشند و عدم شرکت دانشجو در این کلاس‌ها برای آنها همانند کلاسهای حضوری برای آنها غیبت محسوب می‌گردد.

وی در خصوص نحوه برگزاری دروس عملی مرکز نیز بیان کرد: با مساعد شدن شرایط، دروس عملی مرکز به صورت فشرده برگزار می‌شود، هر چند احتمال طولانی‌تر شدن این نیمسال نیز وجود دارد که در این خصوص تابع تصمیمات دانشگاه جامع علمی کاربردی و ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌باشیم.

به گفته رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، دانشجویان می‌توانند با نصب نرم افزار Adobe Connect از کلاس های مجازی این مرکز بهره‌مند گردند.


نظر شما :