با همکاری جهاددانشگاهی خراسان رضوی و مرکز پیشگیری سرطان نسترن برگزار می‌شود؛

سمینار سبک زندگی سالم همزمان با ماه جهانی آگاهی رسانی سرطان پستان

۰۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۶ کد : ۱۲۴۳۴ عمومی
مدیر مجتمع فرهنگی، ورزشی و آموزشی اندیشه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری سمینار سبک زندگی سالم همزمان با ماه جهانی آگاهی رسانی سرطان پستان ویژه بانوان در این مجتمع با همکاری مرکز پیشگیری سرطان نسترن خبر داد.
سمینار  سبک زندگی سالم همزمان با ماه جهانی آگاهی رسانی سرطان پستان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان‌نیک با بیان این مطلب افزود: محورهای این سمینار پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان سرویکس و پستان و تغذیه سالم و پیشگیری از سرطان و کنترل وزن می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه به شرکت‌کنندگان در این سمینار بن تخفیف ویژه غربالگری سرطان اهدا می‌شود، ادامه داد: شرکت در این سمینار رایگان است.

مدیر مجتمع فرهنگی، ورزشی و آموزشی اندیشه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی تصریح کرد کرد: متقاضیان شرکت در این سمینار می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۳۸۴۶۸۱۵۴، ۰۹۳۷۱۳۲۴۱۹۱ و ۸-۳۶۲۰۸۴۰۷ تماس حاصل نمایند.

مردان نیک خاطرنشان کرد: سمینار  سبک زندگی سالم در روز پنج شنبه ۹ آبان ماه سال جاری از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در محل سالن ورزشی مجتمع فرهنگی، ورزشی و آموزشی اندیشه سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی واقع در شهرک غرب(قاسم آباد)، بلوار اندیشه، اندیشه ۸۳ برگزار خواهد شد.


نظر شما :