همزمان با هفته جهانی کارآفرینی؛

نمایشگاه کارآفرینی و دست آوردهای دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار می‌شود

۲۵ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۲ کد : ۱۳۲۰۸ تجاری سازی فناوری و اشتغال
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از برگزاری نمایشگاه کارآفرینی و دست آوردهای دانشجویی این مرکز به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی خبر داد.
نمایشگاه کارآفرینی و دست آوردهای دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با بیان این مطلب افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه، معرفی ایده‌ها، امکانات و خدمات مرکز و همچنین دانشجویان در حوزه اشتغال و کارآفرینی است.

وی به افتتاحیه رویداد جابزلند(کمپ توانمندسازی طرح‌های مشاغل خانگی نوآورانه) برای اولین بار اشاره و تصریح کرد: افتتاحیه این رویداد امروز 25 آبان ماه با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مرکز تجاری سازی، فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و گروه مشاورین  اینوواتوس در محل اداره کل تعاون و کار استان برگزار خواهد شد.

به گفته وی، رویداد جابزلند تحت عنوان اولین کمپ توانمندسازی مشاغل خانگی نوآورانه، با هدف شناسایی افراد مستعد دارای طرح‌های نوآورانه – به عنوان صاحبان و رهبران این مشاغل- در جهت توانمندسازی این افراد برای فراهم سازی بستری مناسب در جهت شکل گیری مشاغل خانگی نوآورانه پایدار و ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش، طراحی و تدوین گردیده است.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزاری کارگاه دیجیتال مارکتینگ، نقد و تحلیل فیلم کارآفرینی و استارتاپ ویکند گردشگری را از دیگر برنامه‌های این مرکز در هفته جهانی کارآفرینی بر شمرد.


نظر شما :