توسط مدیر صنایع امام هادی (ع) وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صورت گرفت؛

تقدیر از حوزه فنی و مهندسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۲ کد : ۳۲۰۵۸ پژوهش و فناوری
توسط مدیر صنایع امام هادی (ع) وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح حوزه فنی و مهندسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از حوزه فنی و مهندسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، این نشست دکتر سیدعلی اکبر شمسیان، رییس و اعضای هیات علمی گروه پژوهشی مواد نوین سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی و محمد رکنی،  مدیر صنایع امام هادی (ع) وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح حضور داشتند.

دکتر احمد مولودی، مدیر گروه پژوهشی مواد نوین سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در این خصوص گفت:  حوزه فنی و مهندسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در طی ۴ سال گذشته توانسته است با آبکاری طلا  پین کانکتورهای صنایع امام هادی(ع) که قطب تولید کانکتورهای دستگاه‌های برقی در کشور است، اعتماد این صنعت را جلب نماید.

به گفته وی، ارزشی ریالی همکاری حوزه فنی و مهندسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با صنایع امام هادی(ع) در طی این مدت برای آبکاری کانکتورها در حدود ۴۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به اینکه کانکتور قطعاتی هستند که معمولا برای اتصال بخش‌های مختلف مدارات به کار میروند، ادامه داد: آبکاری طلا کانکتورها منجر به رساناتر شدن آنها و مقاومت در برابر خرودگی می شود.

وی خاطرنشان کرد: پژوهشگران می توانند با انجام پروژه‌های نیاز محور و ارائه محصولات نهایی با کیفیت، ضمن عقد قراردادهای صنعتی و کارآفرینی ، نیاز صنایع داخلی را با کالای ملی مرتفع سازند.


نظر شما :