مراجعه ۸۰۰۰ نفر به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در نوروز ۱۴۰۰

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۹ کد : ۲۹۳۷۸ پژوهش و فناوری
معاون پزشکی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: ۸۰۰۰ نفر به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و آسیب شناسی این سازمان در ایام نوروز ۱۴۰۰ مراجعه نموده‌اند.
مراجعه ۸۰۰۰ نفر به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در نوروز ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حمیدرضا بیدخوری با بیان این مطلب افزود: مراکز درمانی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از ۵ فروردین ماه سال جاری به مراجعه کنندگان خدمت‌رسانی می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازه زمانی ۵ لغایت ۱۱ فرودرین ماه سال جاری ۳۴۰۰ نفر به آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی مرکزی این سازمان مراجعه نموده اند، ادامه داد: در طی این مدت نیز ۱۹۰۰ نفر به ازمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی شهید مفتح مراجعه نموده‌اند.

به گفته معاون پزشکی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی در طی این مدت ۷۷۰ نفر به مرکز تشخیص کووید ۱۹ جهاددانشگاهی خراسان رضوی مراجعه نموده‌اند که تست ۲۰ درصد از این افراد مثبت بوده است.

دکتر بیدخوری به مراجعه ۱۶۵۰ نفر به آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی نیشابور اشاره و تصریح کرد: در طی این مدت ۱۰۰۰ نفر به آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی گناباد مراجعه کرد‌ه‌اند.

وی انجام نمونه گیری در منزل و دریافت جواب آزمایش به صورت اینترنتی را از مهمترین برنامه‌های مراکز تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی خراسان رضوی بر شمرد.


نظر شما :