مدیر مرکز خدمات تخصصی تشخیص طبی آسیب شناسی شهید مفتح جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

فراهم نمودن امکان دریافت پاسخ آزمایش از طریق اینترنت برای مراجعه کنندگان به مرکز

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۲۷۱۹۹ پژوهش و فناوری
مدیر مرکز خدمات تخصصی تشخیص طبی آسیب شناسی شهید مفتح جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، و جلوگیری از تجمع در این مرکز و همچنین صرفه جویی در زمان، امکان دریافت پاسخ آزمایش از طریق اینترنت را برای مراجعه کنندگان به مرکز فراهم نموده‌ایم.
فراهم نمودن امکان دریافت پاسخ آزمایش از طریق اینترنت برای مراجعه کنندگان به مرکز

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، سیدمحسن بنی هاشمی با بیان این مطلب افزود: علاوه بر این، به منظور کاهش مراجعه‌کنندگان به مرکز برای دریافت پاسخ آزمایش، سیستم پیامکی جواب آزمایش را راه‌اندازی نموده‌ایم بدین صورت که لینک پاسخ آزمایش را به شماره همراه مراجعه کنندگان به صورت پیامک ارسال می‌کنیم تا آنها بتوانند پاسخ آزمایش خود را از طریق لینک ارسال شده دریافت نمایند.

به گفته وی، مراجعه کنندگان به مرکز می توانند با مراجعه به سایت مراکز خدمات تخصصی تشخیص طبی آسیب شناسی جهاددانشگاهی به نشانی http://jdmlabs.ir بدون حضور به مرکز، پاسخ آزمایش خود را دریافت و به پزشک ارائه نمایند.

وی به انجام آزمایش‌های مربوط به اندازه‌گیری آنتی پادتن‌ها در افراد مبتلا به کرونا  در این مرکز اشاره و بیان کرد: با انجام این آزمایش مشخص می‌شود اگر فردی که در گذشته کرونا گرفته است، میزان آنتی پادتن‌هایش بالا باشد حداقل تا سه ماه به کرونا مبتلا نخواهد شد در غیر اینصورت مجدد به کرونا مبتلا خواهد شد.

به گفته مدیر مرکز خدمات تخصصی تشخیص طبی آسیب شناسی شهید مفتح جهاددانشگاهی خراسان رضوی، انجام تست سلول‌های خونی به منظور تشخیص بیماری‌های سرطان، کم خونی، تالاسمی و نقص ایمنی خونی نیز در این مرکز انجام می‌شود.

بنی هاشمی خاطرنشان کرد: با افزودن دستگاه تمام اتومات انعقاد خون و بدون دخال دست قادر هستیم دراسرع وقت آزمایش‌های مربوط به بیماران قلبی و یا افرادی که مشکل انعقادی خون دارند را انجام دهیم.

 


نظر شما :