مدیر مجتمع آموزشی، پزشکی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور خبر داد:

‌راه‌اندازی بخش مولکولی در این مجتمع به منظور تست تشخیص کرونا

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۶ کد : ۲۶۶۶۸ پژوهش و فناوری
مدیر مجتمع آموزشی، پزشکی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور از راه‌اندازی بخش مولکولی این مجتمع به منظور تست تشخیص کرونا(PCR) خبر داد.
‌راه‌اندازی بخش مولکولی در این مجتمع به منظور تست تشخیص کرونا

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، میثم لعل عوض پور با بیان این مطلب افزود: بر اساس تفاهم نامه ای، این بخش با همکاری خیرین نیشابور راه اندازی شده است.

وی با تاکید بر اینکه  تست تشخیص کرونا در مجتمع پزشکی ،آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابور  درفضای اختصاصی  و مجزا با استاندارد تعبیه شده است و همچنین هزینه های آن  بر اساس تعرفه دولتی انجام می گیرد: ادامه داد: این تعرفه برای دارندگان دفترچه بیمه تامین اجتماعی 72هزار ریال، خدمات درمانی نیروهای مسلح 240 هزار ریال و برای نسخ آزاد نیز ۲ میلیون و 380 هزار ریال است.

وی با اشاره به اینکه آزمایشگاه جهاددانشگاهی نیشابور، مرکزی جامع در ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی تشخیص طبی، آسیب شناسی و ژنتیک است، تصریح کرد: استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات تخصصی و انجام بیشترین و متنوع‌ترین آزمایش‌های مورد نیاز جامعه از ویژگی های این آزمایشگاه است.

مدیر مجتمع  پزشکی ،آموزشی و تحقیقاتی جهاددانشگاهی نیشابورعنوان کرد:انجام تست  مولکولی، آسیب‌شناسی،هورمون‌شناسی،خون‌شناسی،ایمنی‌شناسی،سرم‌شناسی،میکروب‌شناسی،بیوشیمی،بیولوژی مولکولی،قارچ‌شناسی،انگل‌شناسی از محورهای اصلی آزمایشگاه جهاددانشگاهی نیشابور است.

گفتنی است که آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی جهاددانشگاهی نیشابور با بیش از ۳ دهه سابقه فعالیت جهادی با رویکرد ارائه خدمات با کیفیت  و ارزان قیمت  به مرکزی نمونه در شهرستان نیشابور تبدیل شده است.


نظر شما :