مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار می‌کند؛

دوره آنلاین ادمین حرفه ای اینستاگرام با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها

۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۶ کد : ۲۶۲۹۷ آموزشی
دوره آنلاین ادمین حرفه ای اینستاگرام  با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها

به گزارش روابط عمومی سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان‌نیک با بیان این مطلب افزود: مرکز اندیشه جهاددانشگاهی مشهد با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت گام مثبتی جهت ایجاد اشتغال و رشد کسب و کارها برداشته است و اکنون قصد داریم برای دومین بار با برگزاری دوره آنلاین ادمین حرفه‌ای اینستاگرام در راستای این هدف گام دیگری برداریم.

وی تصریح کرد: دوره ادمین حرفه‌ای اینستاگرام بصورت آنلاین از 16 دی الی 23 دی ماه توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

به گفته وی، برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی شامل روش‌های نوین کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا اثر بخش، افزایش فالوور هدفمند ، راه‌اندازی کسب و کار مستقل، آشنایی با الگوریتم اینستاگرام، اصول و قواعد حقوقی و ... می باشد. در واقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک مدیر حرفه‌ای صفحه اینستاگرام شرکت و یا کسب و کار خود می‌شوند و یا می‌توانند مدیریت صفحات شرکت‌ها را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد: از ویژگی‌های بارز این دوره معرفی شرکت‌کنندگان به صاحبان مشاغل و تضمین اشتغال آنها می‌باشد، همچنین شرکت کنندگان پس از پایان دوره، موفق به کسب گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی می گردند.

مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره 09157335147 تماس بگیرند.

 

 


نظر شما :