دبیر شورای نظارت و ارزیابی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

حفظ و گسترش فرهنگ و روحیه جهادی از رویکردهای این شورا است

۰۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۲۶۲۲۸ عمومی
دبیر شورای نظارت و ارزیابی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: رویکرد این شورا، حفظ و گسترش فرهنگ و روحیه جهادی در نیروی انسانی سازمان است.
حفظ و گسترش فرهنگ و روحیه جهادی از رویکردهای این شورا است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر فرشته حسینی با بیان این مطلب افزود: مراقبت از سرمایه انسانی و کمک به افزایش اثر بخشی اعضاء، نظارت بر اجرای صحیح قوانین، مصوبات، ضوابط و مقررات، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها و تحقق عدالت سازمانی و تلاش در پیشگیری از بروز آسیب‌ها از دیگر رویکردهای شورای نظارت و ارزیابی سازمان است.

وی تصریح کرد: شورای نظارت و ارزیابی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به منظور نظارت بر نقش‌ها و فرایندها در سطح فردی و واحدهای سازمانی و ارزیابی آنها بر اساس اهداف موضوعه و قوانین و مقررات موجود تشکیل شده است.

وی ادامه داد: شورای نظارت و ارزیابی در جهاددانشگاهی خراسان رضوی مسبوق به سابقه بوده و با توجه به عملکرد و تاثیرات مثبتی که در پیشبرد اهداف سازمانی داشته است در سال جاری تصمیم به احیا مجدد آن گرفته شد.

دبیر شورای نظارت و ارزیابی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد:مسیرهای درستی به شورا از طریق وب سایت به نشانی nezarat.jdm.ac.ir، سامانه پیامکی به شماره 500010000031997، ایمیل به نشانی nezarat@jdm.ac.ir و شماره تماس 31997105 می باشد.

دکتر حسینی با اشاره به اینکه یکی دیگر از مسیرهای دسترسی به این شورا مراجعه حضوری در روزهای سه شنبه از ساعت 14 الی 16 در محل سه راه ادبیات، مجتمع دکتر علی شریعتی جهاددانشگاهی می‌باشد، خاطرنشان کرد: افراد می‌توانند نقطه نظرات، پیشنهادات خود را در مسائل مختلف سازمانی به شورا منعکس و پیگیری نمایند.


نظر شما :