درخشش انجمن‌های دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در جشنواره حرکت

۳۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۳ کد : ۲۶۰۲۷ آموزشی
رییس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از درخشش انجمن‌های دانشجویی این مرکز هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت خبر داد.
درخشش انجمن‌های دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در جشنواره حرکت

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی، با بیان این مطلب افزود: هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت با اعلام نتایج برگزیدگان خود، پایان یافت و انجمن‌های دانشجویی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد موفق شدند ۴ رتبه برتر را به خود اختصاص دهند.

وی تصریح کرد: در بخش ویژه این جشنواره اثر “محسن میزانی” از گروه مردمی محیط زیستی آرتوان (جمع آوری درب‌های بطری در خراسان) شایسته نقدیر شناخته شد.

وی بیان کرد:  در حوزه کارآفرینی اثر “مهدی مرشدی” از گروه فراامن و اثر “سجاد شفاعتی” از  گروه توسعه داده پردازان رسام آریا مربوط به انجمن کامپیوتر مرکز به ترتیب مقام‌های دوم و شایسته تقدیر را به خود اختصاص دادند.

به گفته وی، همچنین اثر “فرشاد فضلی” از نشریه نوآفرین انجمن گرافیک جهاد دانشگاهی مشهد نیز مقام دوم جشنواره را به خود اختصاص داد.

لازم به ذکر است که در بین ۲۴ مرکز دانشگاهی که موفق به کسب مقام و رتبه شده‌اند، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد با کسب ۴ رتبه و مقام به عنوان دومین مرکز شناخته شد.


نظر شما :