مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار می‌کند؛

نخستین جشنواره استانی “نمایشنامه نویسی و داستان‌نویسی” در مشهد

۰۷ آبان ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۷ کد : ۲۴۲۱۲ آموزشی
مدیرگروه فرهنگ و هنر مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، از برگزاری نخستین جشنواره استانی “نمایشنامه نویسی و داستان‌نویسی” در مشهد خبر داد.
نخستین جشنواره استانی “نمایشنامه نویسی و داستان‌نویسی” در مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مریم رمضانیان دبیر جشنواره با تأکید بر تأثیر شگرف زبان هنر در انتقال مفاهیم، ارزش‌ها و آموزه‌ها و اینکه هنر با جذابیت و زیبایی درونی، نقش کلیدی در تبیین فرهنگ داشته و دارد، گفت: این موضوع ضرورت برگزاری جشنواره‌ها را در این راستا دوچندان کرده است.

وی با اشاره به اثربخشی اجتماعی یک اثر، اظهارکرد: این جایگاه می‌تواند هنر را به یک فرصت برای آگاهی بخشی تبدیل کند.

رمضانیان در ادامه با بیان اینکه موضوع نخستین جشنواره استانی ” نمایشنامه نویسی و داستان نویسی”  آزاد است و محدودیتی در این خصوص برای شرکت کنندگان وجود ندارد، گفت: این جشنواره در دو بخش دانشجویی و آزاد در آستانه روز دانشجو برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هر شرکت کننده حق ارسال تنها یک اثر را دارد، شرکت در جشنواره را برای عموم هنرمندان و دانشجویان دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی استان در تمام مقاطع، آزاد عنوان کرد و افزود: متقاضیان ابتدا بایستی با مراجعه به سایت جشنواره، https://mashhad.iastjd.ac.ir آثار خود را از طریق فرم آنلاین به آدرس دبیرخانه جشنواره:  @jdmdabirkhane  ارسال نمایند.

مدیرگروه فرهنگ و هنر مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، آخرین مهلت ارسال آثار را ۳۰ آبان ۹۹ اعلام کرد و افزود: علاقمندان می توانند جهت رفع سوالات خود با تلفن    ۰۵۱۳۱۹۹۷۲۷۵  تماس بگیرند.


نظر شما :