/هفته تربیت بدنی و ورزش/ مدیر مجتمع ورزشی و آموزشی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی تشرح کرد؛

اقدامات روش‌های مقابله با کرونا در مجتمع ورزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۲۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۷ کد : ۲۳۹۰۴ عمومی
مدیر مجتمع ورزشی و آموزشی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: دستگاه‌های ورزشی این مجتمع برای استفاده هر فرد و روزانه حداقل دو بار ضدعفونی می‌شوند.
اقدامات روش‌های مقابله با کرونا در  مجتمع ورزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان نیک با بیان این مطلب افزود: پس از بازگشایی باشگاه‌های ورزشی در اردیبهشت ماه سال جاری، مربیان و دست اندرکاران امر آموزش های لازم در خصوص مقابله با ویروس کرونا را فراگرفته و گواهی مربوطه را از ستاد مقابله با کرونا دریافت نموده اند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های ورزشی این مجتمع برای استفاده هر فرد و روزانه حداقل دو بار ضدعفونی می‌شوند، ادامه داد: کنترل مرتب توسط مدیر باشگاه برای وجود مواد ضدعفونی کننده، مواد شوینده در سرویس‌های بهداشتی و وجود پوسترها و بنرهای آموزشی و هشداردهنده از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مجتمع است.

وی به تهویه سالن ورزشی این مجتمع  به طور مرتب و بر اساس راهبردهای دستورالعمل کشوری کنترل شده اشاره و تصریح کرد:  فاصله ایمن در ورزش همگانی داخل سالن با توجه به افزایش فعالیت تنفسی به حداقل دو متر بین هر ورزشکار افزایش یافته است.

مدیر مجتمع ورزشی و آموزشی اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه کفپوش‌ها و تشک‌ها برای استفاده هر فرد و حداقل روزی دو بار تمیز و ضدعفونی می شوند، عنوان کرد: با این وجود به ورزشکاران توصیه گردیده است که تا جای ممکن از تشچکه (مت) اختصاصی خود استفاده کنند.

مردان نیک خاطرنشان کرد: دستگیره درب‌ها، کمدهای رختکن‌ها و کلیه سطوحی که در معرض تماس مستقیم مراجعین و ورزشکاران هستند به طور مرتب و حداقل روزی دو بار تمیز و ضد عفونی می‌شوند.


نظر شما :