از ۴ شهریور ماه آغاز می‌شود؛

پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۱۸۸۴ آموزشی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد گفت: پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از ۴ شهریور ماه آغاز خواهد شد.
پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با اشاره به آغاز ثبت نام در این مرکز گفت: پذیرش در دوره‌های کاردانی و کارشناسی(ناپیوسته) بدون کنکور مهرماه سال ۱۳۹۹ این مرکز، از 4 شهریور ماه سال جاری آغاز خواهد شد.
وی از افزایش تعداد کد رشته‌های آموزشی این مرکز در حوزه تربیت بدنی خبرداد و اظهار کرد: برای اولین بار در رشته‌های آمادگی جسمانی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، کاردانی مربیگری پایه فوتسال و کارشناسی ناپیوسته مدیریت اماکن ورزشی دانشجو خواهیم داشت.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد افزود: دانش آموزان و دانشجویان می‌توانند با ثبت نام در این مرکز در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های مدیریت فرهنگی، دوخت و تکنولوژی لباس، روابط عمومی، مترجمی زبان انگلیسی، گرافیک، عمران،  گرایش‌های مختلف کامپیوتر و فناوری اطلاعات، متالورژی، نقشه کشی صنعتی، مربیگیری پایه آمادگی جسمانی، مربیگری پایه فوتسال و مدیریت اماکن ورزشی ادامه تحصیل بدهند.

افزوغی به کسب رتبه برتر مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد در بین مراکز علمی کاربردی کشور سال جاری اشاره و عنوان کرد: فضای آموزشی آکادمیک و امکانات و تجهیزات به روز نظیر کتابخانه مجهز، مجموعه ورزشی چندمنظوره،  سلف سرویس، سالن آمفی تئاتر و سالن جلسات و فرهنگسرا از جمله امکانات این مرکز است.

وی ادامه داد: برای اولین بار در بین مراکز علمی کاربردی کشور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، مرکز نوآوری و مرکز رشد با هدف حمایت از دانشجویان مستعد و خلاق با چشم انداز توسعه فن آفرینی و کارآفرینی تاسیس گردید.

به گفته رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، در نظام علمی کاربردی، آموزش‌ها با هدف ارتقاء و انتقال دانش کار و فناوری به دانشجویان ارائه می‌شود.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، در زمان اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  http://sanjesh.org/   نسبت به ثبت‌ نام خود اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش، پذیرش دانشجو در این دوره‌ها در مقطع کاردانی فنی و کاردانی (ناپیوسته) از 4 تا 11 شهریور و  مهندسی فناوری و کارشناسی(ناپیوسته) از 11 تا 17 شهریورماه انجام خواهد شد.
 

 

 


نظر شما :